Drodzy Animatorzy Misyjni!

Chrystus Zmartwychwstały niech odsunie z Waszych serc wszelkie kamienie grzechu, słabości, lęku i bezradności ...
Niech wypełni je blaskiem swej potęgi i chwały.

Chrystus jest jedynym Panem życia i historii. Jego miłosierna miłość niech dodaje Wam odwagi w podejmowaniu codziennej chrześcijańskiej misji.

A modlitwa „Jezu ufam Tobie” przyniesie pokój serca, radość i nadzieję.

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych!

ks. dr Grzegorz Wita

Elżbieta Kranz

Wielkanoc 2021 r.

Od 2005 r. w II niedzielę Wielkiego Postu Kościół w Polsce modli się i wspiera finansowo misje.

Wystartowała kolejna odsłona kampanii "Misjonarz na Post".

to projekt duchowego wsparcia polskich misjonarzy i misjonarek pracujących na całym świecie. Aby włączyć się do akcji, trzeba wejść na stronę misjonarznapost.pl i wypełnić krótki formularz. Na podany adres mejlowy przyjdzie informacja z danymi wylosowanego misjonarza. Można wybrać formę ofiarowanego wsparcia: modlitwa, ofiarowane wyrzeczenie lub ofiarowanie cierpienia.

Polecam.

W parafii pod wezwaniem św. Maksymiliana Marii Kolbego w Orzeszu-Gardawicach, w trzecią niedzielę miesiąca o godzinie 17:00 odprawiane są msze święte w języku hiszpańskim.

Po mszy spotkanie w salce.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

W tym roku Kolędnicy Misyjni nie chodzili po domach,

W tym roku przeżywamy Światowy Dzień Misji i Tydzień Misyjny pod hasłem "Oto ja, poślij mnie!" /Iz 6,8/.